SUPA24
Hiša in okolica; razgled, naravna svetloba
Terasa; sodoben slog, naravna svetloba
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog, kuhinjski aparati
467 000 €
(4 284 € / m²)
Prodaja
3
1
109 m²
Calle Casares, Málaga

spalnica3
površina109 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Nový vývoj: Ceny od 455 000 € do 525 000 €. [Ložnice: 2 - 3] [Koupelny: 2 - 4] [Zastavěná plocha: 109 m2 - 136 m2].

Neopremljen
Starost oglasa: 142 dni
Posodobljeno: 76 dni

Lokacija

Calle Casares, Málaga

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi