Seznam ponudb
14
14
14
411 000 €
(4 516 € / m²)
Prodaja
3
1
91 m²
Calle Casares, Málaga
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
91 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Nový vývoj: [Lůžka: 2 - 3] [Vany: 2 - 2] [Zastavěná plocha: 91,00 m2 - 123,00 m2].
Tento developerský projekt, který se nachází ve čtvrti Doña Julia ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
144 dni
Posodobljeno:
92 dni