SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
895 000 €
(11 329 € / m²)
Prodaja
2
2+
79 m²
PASEO LIMONAR, Málaga

spalnica2
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments in a Unique Historic Building in El Limonar, Málaga
A rehabilitated historic development in Málaga, a city with a fascinating blend of hist...

Ostalo
Starost oglasa: 245 dni
Posodobljeno: 245 dni

Lokacija

PASEO LIMONAR, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi