SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
645 000 €
(6 789 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
Calle Valencia, Madrid

spalnica3
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vivienda reformada en la mejor calle de Lavapiés, junto a la Casa Encendida, librerías, teatros y galerías de arte. El piso cuenta con 3 habitaciones ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calle Valencia, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi