SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
750 000 €
(7 500 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
Calle Gomeznarro, Madrid

spalnica3
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

~**LIVE WHERE YOU’VE ALWAYS WANTED: RECENTLY RENOVATED IN COLINA, NEAR ARTURO SORIA STREET!**~~Located in the exclusive area of La Colina (Torrelaguna...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Calle Gomeznarro, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE CORNER IN THE SUN

Podobni oglasi