SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
5 800 000 €
(23 967 € / m²)
Prodaja
4
2+
242 m²
CALLE HIEDRA, Madrid

spalnica4
površina242 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

CALLE HIEDRA, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Living Real Estate

Podobni oglasi