SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
678 000 €
(6 054 € / m²)
Prodaja
2
2+
112 m²
Calle de María de Guzmán, Madrid

spalnica2
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

¡LLEGA LA 7ª EDICIÓN DE LA CAMPAÑA DE PRIMAVERA DE VIVIENDA2!
NO PIERDAS LA OPORTUNIDAD. CONSULTA LA WEB DE VIVIENDA2 Y ACCEDE A TODAS LAS NOVEDADES ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Moderen slogPo prenoviNaravna svetlobaOdprt bivalni prostor

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calle de María de Guzmán, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

vivienda2

Podobni oglasi