Seznam ponudb
42
42
42
899 000 €
(6 243 € / m²)
Prodaja
3
2+
144 m²
CALLE PRINCESA DE EBOLI, Madrid
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
144 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Vendemos este precios " Ático" ( terraza 40m²), listo para entrar a vivir, en el Bº de Sanchinarro, en una prestigiosa urbanización, reformado int...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Klimatizacija
Bazen
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Odprt bivalni prostor
Naravna svetloba
Po prenovi
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
D - Manj varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
73 dni
Posodobljeno:
73 dni
Prijavi oglas
Lokacija
CALLE PRINCESA DE EBOLI, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
vivienda2
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
vivienda2
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi