SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 900 000 €
(15 918 € / m²)
Prodaja
3
1
245 m²
CALLE EL ESPAÑOLETO, Madrid

spalnica3
površina245 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A la prestigiosa barriada d'Almagro, dins del districte de Chamberí a Madrid, es troba aquesta propietat elegant situada en una finca representativa. ...

opremljeno
Starost oglasa: 74 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

CALLE EL ESPAÑOLETO, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Madrid Chamberi

Podobni oglasi