SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 600 000 €
(8 840 € / m²)
Prodaja
6+
1
181 m²
Calle de la Rosaleda, Madrid

spalnica6+
površina181 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

BARNES präsentiert eine hervorragende Investitionsmöglichkeit in einem der etabliertesten Viertel Madrids. Diese Außenwohnung mit Terrasse und Balkone...

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Calle de la Rosaleda, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Madrid

Podobni oglasi