SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
870 000 €
(8 208 € / m²)
Prodaja
3
1
106 m²
CALLE SAN LEONARDO, Madrid

spalnica3
površina106 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

El sueño de poder vivir en Plaza de España

Piso en Venta en zona Plaza de España - Excelente Ubicación y Comodidades

Ostalo
Starost oglasa: 82 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

CALLE SAN LEONARDO, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi