SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
6 950 000 €
(16 828 € / m²)
Prodaja
3
1
413 m²
Calle de Claudio Coello, Madrid

spalnica3
površina413 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Tato exkluzivní nemovitost v srdci čtvrti Barrio Salamanca má velká okna, která zaplavují obývací pokoj a jídelnu světlem a umožňují vám vychutnat si ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNaravna svetlobaLeseni tramoviPo prenoviVisoki stropiLeseni pod

opremljeno
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Calle de Claudio Coello, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Madrid Salamanca

Podobni oglasi