SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
980 000 €
(7 538 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
130 m²
Calle del Granado, Madrid

spalnicaatypical
površina130 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Barnes Madrid präsentiert diese wunderschöne, sehr helle und komplett renovierte Wohnung mit Außenbereich in einer der reizvollsten und charaktervolls...

opremljeno
Starost oglasa: 94 dni
Posodobljeno: 94 dni

Lokacija

Calle del Granado, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Madrid

Podobni oglasi