SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
400 000 €
(3 333 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
CALLE MANUEL ARRANZ, Madrid

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Apartment For sell in Madrid in Madrid

Se vende magnífico piso que destaca por su amplitud y luminosidad. La propiedad cuenta con una distribución ó...

Ostalo
Starost oglasa: 88 dni
Posodobljeno: 88 dni

Lokacija

CALLE MANUEL ARRANZ, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1001 PORTALES

María Del Carmen GARCÍA

Podobni oglasi