SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 189 000 €
(10 891 € / m²)
Prodaja
2
2+
201 m²
Calle de Zurbarán, Madrid

spalnica2
površina201 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Piso señorial en Almagro: inversión con historia y futuro

Sky Real Estate | Calle Zurbarán, Madrid

Hay viviendas que no solo se habitan, se sienten....

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 61 dni

Lokacija

Calle de Zurbarán, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sky Real Estate Inmobiliaria

Podobni oglasi