SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
2 500 000 €
(17 986 € / m²)
Prodaja
2
2+
139 m²
Calle de Claudio Coello, Madrid

spalnica2
površina139 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Coldwell Banker Unique presents this bright residence located in the sought-after Recoletos area, within the prestigious Salamanca district. With a bu...

Ostalo
Starost oglasa: 139 dni
Posodobljeno: 139 dni

Lokacija

Calle de Claudio Coello, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Unique Real Estate

Podobni oglasi