SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
2 200 000 €
(13 497 € / m²)
Prodaja
3
2+
163 m²
Calle de Génova, Madrid

spalnica3
površina163 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Coldwell Banker Unique presents in the heart of the distinguished neighbourhood of Almagro, one of the most elegant and coveted in Madrid, is this mag...

Ostalo
Starost oglasa: 138 dni
Posodobljeno: 138 dni

Lokacija

Calle de Génova, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Unique Real Estate

Podobni oglasi