SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
1 649 000 €
(13 628 € / m²)
Prodaja
3
2+
121 m²
Calle Alcántara, Madrid

spalnica3
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Coldwell Banker Unique presents this exclusive apartment located on Alcántara Street, in the prestigious Lista neighborhood, within the highly sought-...

Ostalo
Starost oglasa: 138 dni
Posodobljeno: 138 dni

Lokacija

Calle Alcántara, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Unique Real Estate

Podobni oglasi