SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
1 709 000 €
(13 046 € / m²)
Prodaja
3
2+
131 m²
Calle Naciones, Madrid

spalnica3
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Coldwell Banker Unique presents this under-construction property located in the prestigious Salamanca - Goya neighborhood. Featuring a modern and func...

Ostalo
Starost oglasa: 139 dni
Posodobljeno: 139 dni

Lokacija

Calle Naciones, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Unique Real Estate

Podobni oglasi