SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
3 900 000 €
(16 738 € / m²)
Prodaja
3
2+
233 m²
CALLE EL ESPAÑOLETO, Madrid

spalnica3
površina233 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Coldwell Banker Unique presents an exclusive project in the heart of Almagro that combines elegance, comfort, and a privileged location. Situated on t...

Ostalo
Starost oglasa: 138 dni
Posodobljeno: 138 dni

Lokacija

CALLE EL ESPAÑOLETO, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Unique Real Estate

Podobni oglasi