SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
1 909 000 €
(12 159 € / m²)
Prodaja
3
2+
157 m²
CALLE PADILLA, Madrid

spalnica3
površina157 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Coldwell Banker Unique is pleased to present this spectacular premium flat, fully refurbished and ready to move into, located in the prestigious neigh...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Ločena kuhinjaVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 137 dni
Posodobljeno: 137 dni

Lokacija

CALLE PADILLA, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Unique Real Estate

Podobni oglasi