SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
1 279 000 €
(10 398 € / m²)
Prodaja
3
2+
123 m²
Calle de Ibiza, Madrid

spalnica3
površina123 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Coldwell Banker Unique presents this exclusive apartment located on Ibiza Street, in the elegant Ibiza neighborhood, within the highly sought-after Re...

Ostalo
Starost oglasa: 139 dni
Posodobljeno: 139 dni

Lokacija

Calle de Ibiza, Madrid
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Unique Real Estate

Podobni oglasi