SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
715 000 €
(10 070 € / m²)
Prodaja
4
1
71 m²
Madrid

spalnica4
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Hledáte nemovitost s vysokou poptávkou, vynikající ziskovostí a velkým potenciálem zhodnocení? To je vaše příležitost.

Neopremljen
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Madrid

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi