Seznam ponudb
34
34
34
130 000 €
(2 600 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
AVENIDA ROCA GROSSA, Lloret de Mar
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
50 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Apartment For sell in Lloret De Mar in Girona
Se vende acogedor apartamento de 50 m² construidos, ideal como vivienda habitual, segunda residencia o...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Vrt
Dvigalo
Bazen
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Odprt bivalni prostor
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
86 dni
Posodobljeno:
86 dni
Prijavi oglas
Lokacija
AVENIDA ROCA GROSSA, Lloret de Mar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
1001 PORTALES
Tatiana PANKINA
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
1001 PORTALES
Tatiana PANKINA
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi