SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
136 000 €
(1 283 € / m²)
Prodaja
4
1
106 m²
Calle Fuentenueva, Lepe

spalnica4
površina106 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento de 106m2 en 2ªplanta sin ascensor, construido en 1982, orientación sur, en pleno centro de Lepe.
Consta de vestíbulo, 4 habitaciones ampli...

Ostalo
Starost oglasa: 34 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Calle Fuentenueva, Lepe
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi