SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
299 000 €
(2 451 € / m²)
Prodaja
4
2+
122 m²
AVENIDA FACULTAD DE VETERINARIA, León

spalnica4
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

EXKLUSIVE, GERÄUMIGE UND HELLE WOHNUNG MIT GARAGE IN BESTER LAGE VON LEÓN

Entdecken Sie diese beeindruckende 122 m² große Wohnung in einer der begehr...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

AVENIDA FACULTAD DE VETERINARIA, León
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi