SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
368 125 €
(4 231 € / m²)
Prodaja
2
2+
87 m²
Calle Valencia, la Nucia

spalnica2
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New-Build Residential Apartments in La Nucía with all facilities nearby Modern Homes in the Heart of La Nucía This exclusive residential development ...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Calle Valencia, la Nucia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi