SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
415 000 €
(3 990 € / m²)
Prodaja
3
2+
104 m²
Calle Narcisos, La Línea de la Concepción

spalnica3
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

New residential apartment in, featuring 55 multi-family homes with 2 and 3 bedrooms. Expansive terraces offer panoramic views of La Alcaidesa golf cou...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Calle Narcisos, La Línea de la Concepción
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi