SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
115 000 €
(1 769 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Carrer del Vent, l'Ametlla de Mar

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Acogedor piso en la Ametlla de Mar, en una zona tranquila , cerca de todos los servicios básicos que ofrece la población y del pintoresco puerto pesqu...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Carrer del Vent, l'Ametlla de Mar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi