SUPA24
140 000 €
(1 186 € / m²)
Prodaja
4
2+
118 m²
CALLE S FRANCESC D'ASSIS, Igualada

spalnica4
površina118 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR. Quieres comprar un piso en venta de 4 dormitorios en Igualada. Excelente oportunidad de adqui...

Ostalo
Starost oglasa: 34 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

CALLE S FRANCESC D'ASSIS, Igualada
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Century 21 Nexus

Podobni oglasi