SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
480 000 €
(4 000 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
120 m²
Carrer del Migdia, Girona

spalnicaatypical
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

¡ORIENTACIÓ SUD, BALCÓ EXTERIOR I DISTRIBUCIÓ EXCEL·LENT!

Et presento aquest magnífic habitatge situat en una de les zones més demandades de l’Eixamp...

Ostalo
Starost oglasa: 92 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Carrer del Migdia, Girona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Jordi SULIVERA

Podobni oglasi