SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
325 000 €
(3 155 € / m²)
Prodaja
3
2+
103 m²
CALLE MARQUÈS DE CALDES DE MONTBUI, Girona

spalnica3
površina103 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Imagina despertar cada matí amb les primeres llums de Girona entrant a la teva habitació, sabent que des de la teva terrassa et pots prendre un cafè m...

Ostalo
Starost oglasa: 142 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

CALLE MARQUÈS DE CALDES DE MONTBUI, Girona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Artesans Immobiliaris

Podobni oglasi