Seznam ponudb
450 000 €
(4 639 € / m²)
Prodaja
3
1
97 m²
Avenida María Zambrano, Getafe
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
97 m²
kopalnice
Apartment For sell in Getafe in Madrid
¿Buscas un hogar para hacer a tu gusto y perfectamente comunicado? Este fantástico piso destaca por su excele...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Lastno parkirno mesto
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Naravna svetloba
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
89 dni
Posodobljeno:
89 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Avenida María Zambrano, Getafe
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
1001 PORTALES
María Del Carmen GARCÍA
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
1001 PORTALES
María Del Carmen GARCÍA
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi