SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
149 000 €
(1 910 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Plaça Mediterrania, Gandia

spalnica3
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubre tu próximo hogar en esta encantadora propiedad ubicada en la vibrante zona de Grau de Gandia . Este acogedor piso de 78 m2 construidos, situa...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Plaça Mediterrania, Gandia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vidahome

Podobni oglasi