SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
389 000 €
(2 860 € / m²)
Prodaja
3
2+
136 m²
Camino de la Cantera, Fuengirola

spalnica3
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Contemporary Resort-Style Living | Los Pacos, Fuengirola

This elegant new residential development has been thoughtfully conceived to offer a refined ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNaravna svetlobaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Camino de la Cantera, Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Podobni oglasi