SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
250 000 €
(1 923 € / m²)
Prodaja
1
1
130 m²
Calle Coleo, Fuengirola

spalnica1
površina130 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Calle Coleo, Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NT Gestion Inmobiliaria

NT Gestion Inmobiliaria

Podobni oglasi