SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
747 000 €
(4 104 € / m²)
Prodaja
3
2+
182 m²
Avenida Fuengirola, Fuengirola

spalnica3
površina182 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Organic Higuerón ist eine exklusive Wohnanlage mit 25 modernen Designhäusern, in der Architektur, Nachhaltigkeit und Wohlbefinden zu einem einzigartig...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenida Fuengirola, Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Carlingpetri

Podobni oglasi