SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
915 000 €
(7 625 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Calle Leticia, Fuengirola

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive contemporary homes in a prestigious Costa del Sol resort setting, offering stylish residences with panoramic sea views, spacious terraces an...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Calle Leticia, Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mosaic Realty

MosaicRealty

Podobni oglasi