SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
299 000 €
(4 530 € / m²)
Prodaja
1
1
66 m²
Calle Lirios los, Fuengirola

spalnica1
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Magnificent apartment in Torreblanca, fully renovated in 2025, designed in a modern and functional style that makes the most of every space. An ideal ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Calle Lirios los, Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

340 HOMES

340 HOMES

Podobni oglasi