SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
260 000 €
(4 127 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Calle Manzanilla, Fuengirola

spalnica2
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful apartment in Torreblanca, just 500 meters from the beach. This bright and welcoming apartment has been recently renovated with high-quality ...

Ostalo
Starost oglasa: 42 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle Manzanilla, Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi