SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
495 000 €
(4 267 € / m²)
Prodaja
3
2+
116 m²
Calle Badajoz, Fuengirola

spalnica3
površina116 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Charming Ground Floor Apartment with 3 Bedrooms in Garden Home, Los Pacos – Fuengirola. Has a Tourist License . ¡¡ Welcome to this beautiful ground f...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Calle Badajoz, Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi