SUPA24
Balkon; razgled
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
335 000 €
(7 791 € / m²)
Prodaja
3
1
43 m²
CALLE DALIAS (LAS), Fuengirola

spalnica3
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is an excellent opportunity to purchase a cosy flat situated in the well-established and sought-after area of Torreblanca, in Fuengirola. This re...

Ostalo
Starost oglasa: 64 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

CALLE DALIAS (LAS), Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Luxe

Podobni oglasi