SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
389 950 €
(4 534 € / m²)
Prodaja
3
2+
86 m²
Calle Badajoz, Fuengirola

spalnica3
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق مطلة على الجبل والبحر في فوينخيرولا، مالقة
شقق جديدة؛ يقع في فوينخيرولا، مالقة، في منطقة كوستا ديل سول. بفضل مناخها الرائع وجمالها الطبيعي وشواطئه...

Ostalo
Starost oglasa: 68 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Calle Badajoz, Fuengirola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi