SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
590 000 €
(2 565 € / m²)
Prodaja
3
2+
230 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

spalnica3
površina230 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Alle Wohnanlagen sind zum Meer hin ausgerichtet.~~Mit unverbautem Blick aufs Meer durch weitläufige Gartenanlagen, die ein serpentinenförmiges Bachbet...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ybc Group

Podobni oglasi