SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
432 400 €
(4 804 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
AVENIDA GRANADA, Finestrat

spalnica2
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New Build Homes with Panoramic Views in Finestrat-Benidorm Exclusive Residential Development with Sea and City ViewsWelcome to the second phase of a...

Ostalo
Starost oglasa: 50 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

AVENIDA GRANADA, Finestrat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi