SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
283 000 €
(2 358 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Avenida de San Eusebio, Estepona

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Un espacioso apartamento de 1 dormitorio con terraza y aparcamiento privado. Esta propiedad se encuentra en un enclave privilegiado tanto por su valor...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Avenida de San Eusebio, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

STRAND PROPERTIES

Podobni oglasi