SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 175 000 €
(5 995 € / m²)
Prodaja
3
2+
196 m²
Estepona

spalnica3
površina196 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Set within a sought-after urbanisation in Estepona, this spacious penthouse offers a blend of comfort and style across 196 m2 of interior space and a ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Podobni oglasi