SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
835 000 €
(4 639 € / m²)
Prodaja
3
2+
180 m²
Camino de Cortes, Estepona

spalnica3
površina180 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A truly exceptional property where contemporary design, privacy, and natural light come together to create a unique living experience on the Costa del...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledKaminPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Camino de Cortes, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales

Podobni oglasi