Seznam ponudb
15
15
15
590 000 €
(6 211 € / m²)
Prodaja
3
1
95 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
95 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Rohový dům připravený k nastěhování s moderními úpravami v Estepona West
Tato moderní a plně připravená k nastěhování nemovitost se nachází ve vyhled...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Razgled
Odprt bivalni prostor
Kuhinjski aparati
Naravna svetloba
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni