SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
799 000 €
(5 327 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Calle Trajano, Estepona

spalnica3
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

An exclusive collection of luxury apartments on the New Golden Mile designed to combine sophisticated contemporary architecture with exceptional resor...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorNadstropjeNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Calle Trajano, Estepona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mosaic Realty

MosaicRealty

Podobni oglasi